Ve spolupráci se Scénou na Občanské plovárně vás zveme na obnovenou premiéru originální verze muzikálového představení NOC NA KARLŠTEJNĚ od 24.6. - 3.7.2022.
Když se u nás řekne muzikál, každému se vybaví dnes už kultovní a legendární Noc na Karlštejně, právem snad nejoblíbenější česká muzikálová komedie, které vdechl filmový život režisér Zdeněk Podskalský, který byl i autorem scénáře. S úžasnou spoluprací hudebního skladatele Karla Svobody a textaře Jiřího Štaidla vzniklo dílo, které Češi milují.

Pojďte s námi zažít dobu císaře Karla IV. a náladu historického hradu Karlštějna, kam by zapovězen vstup ženám, kde ale díky drobné ženské lsti opět zvítězí láska… Prožijte neopakovatelnou romantickou atmosféru časů dávno minulých s humorem takřka současným. Užijte si ty nejznámější melodie a v neposlední řadě hvězdné herecké obsazení naší divadelní adaptace Noci na Karlštejně!Obsazení:

Petr Štěpánek, Marek Vašut, Václav Vydra, Monika Absolonová, Kateřina Brožová, Marian Vojtko, Sabina Laurinová, Bohuš Matuš, Jan Vlasák, Petr Vondráček, Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková a mnozí další.

Divadelní adaptace a režie: Martin Novotný
Hudba: Karel Svoboda
Texty písní: Jiří Štaidl, Eduard Krečmar
Choreografie: Richard Hes
Scéna: Ivo Žídek
Kostýmy: Lucie Loosová

V licenci ProVox Music Publishing s.r.o. a Dilia z.s.
 
noc web .jpg
Logo_Divinus.png
© 2021 | Agentura DIVINUS Kateřiny Brožové, s.r.o.
Sídlo firmy: K Rybníku 401, 252 42 Jesenice
IČO: 098 51 925   DIČ: CZ09851925

 
[CITYPNG.COM]HD Circular Brushed Gold Youtube YT Logo PNG - 4096x1498.png
Untitled 1.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one